Nagłówek
    Katalog » Reklamacje i zwroty Moje konto     
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Waluty
Informacje
Kontakt
FAX
81 307 01 03
Tel
501 295 693
Godziny działania sklepu
09-16
Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty


Jeżeli zdarzyłoby się, że dostarczony produkt będzie posiadał wady, Nabywcy przysługuje prawo do otrzymania tego produktu z usuniętą wadą bądź wymiany na nowy egzemplarz, wolny od wad. Stwierdzenie wady produktu wymaga decyzji producenta/dystrybutora.

NAGARI nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane użytkowaniem produktów niezgodnym z ich przeznaczeniem i instrukcją, oraz za uszkodzenia towaru wynikłe z przyczyn leżących po stronie przewoźnika lub spedytora dostarczającego towar do zamawiającego. Dlatego prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

Nabywca ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w terminie 10 dni wyłącznie na własny koszt. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie dokumentu zakupu i przyjęcia towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i musi być zwrócony niezmieniony, w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją i gwarancją do siedziby naszej firmy.

Zwroty należy każdorazowo uzgadniać pisemnie na nasz adres e-mail lub listownie z podaniem szczegółowych powodów zwrotu.
Zwrot pieniędzy w formie przekazu pocztowego lub przelewu bankowego (w zależności od Państwa życzenia), następuje w terminie do 7 dni po otrzymaniu przez nas zwrotu (zwrotowi nie podlega kwota transportu - opłata za paczkę i pobranie pocztowe).

W przypadku stwierdzenia reklamacji prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie pocztą elektroniczną, bądź telefonicznie a produkt odesłać na adres:

MART Robert Buczek
NIEDRZWICA KOŚCIELNA UL. GOSPODARCZA 5,
24-220 NIEDRZWICA DUŻA;

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 3 Gości
 online.
  22 wrzesień 2020     1680333 wywołań od 08 marzec 2013  
Powered © oscGold